BİZ

Hergün inanılmaz bir hızla gelişen ve büyüyen Endüstriyel üretimin en önemli aşaması cnc işleme tezgahlarıdır.Önemli bir yüzdesi yurtdışında üretilen bu makinelerin en çok aşınan parçalarının temini de üretici için oldukça zor ve maliyetlidir. Tuma Makine 2000 yılından buyana CNC takım tezgahları için hassas tutucu takım ve yedek parça üretimi yapıyor.

Tuma Makine, Hidrolik Aynalar, Pnomatik Aynalar, Hidrolik Ayna Ayakları, Hidrolik Ayna Flanşları, Üniversal Ayna Flanşları, CNC Torna Çubuk Çekicileri, CNC Torna Takım tutucuları, CNC Dik Torna Takımları, Makine Mengeneleri, Hassas Döner Puntalar , Şapkalı Döner Puntalar, Hassas Boru Puntaları, Sabit Puntalar, CNC Torna Redüksiyon Kovanları, Özel Tutucu Takımlar ve Bağlama Sistemlerini en kaliteli hammadde kullanarak en son teknolojiye sahip makine parkında elmas hassaslığında işleyerek yurt içi ve yurtdışındaki müşterilerinin kullanımına sunuyor.
Ar&Ge odaklı yapısıyla geçen uzun yıllar içerisinde kendini geliştiren ve sektöre önemli katkı sağlayan Tuma Makine, üretiminin yüzde 70’ini 4 kıtadaki 50’nin üzerindeki ülkeye ihraç ediyor.

Dünya standartlarında üretim yapan Tuma, her marka ve model CNC makinelerin yedek parçası konusunda taleplerinizi en kaliteli ve hızlı karşılayabilecek kabiliyete sahiptir.

Hızlı bir yükseliş ve markalaşma süreci sergileyen Tuma Makine’nin gelişiminin temelinde alanında uzman ekibi ve teknoloji yatırımları bulunmaktadır.

Çağın gereksinimi olan teknolojik gelişmeleri takip eden Tuma Makine, bilgisayar destekli tasarımlarla çalışmalarımıza dün olduğu gibi yarın da en iyisi olmak için sürekli olarak devam edecektir.

İnovasyon merkezli idari yapısı ile geleceğe dönük olan Tuma Makine 5 eksen ve daha ileri yapıdaki CNC işleme makineleri, robot ve otomasyon teknolojileri ve yapay zeka alanındaki gelişmeleri yakından takip edip üretimine ve ürünlerine yansıtmaktadır.

“Gelecek kendini geliştirenlerindir.”
Tuma Hassas Tutucu Takımlar Medikal Otomotiv Makina Sanayii 

Tanıtım Video

İletişim

Fevziçakmak, Milenyum Cd. No:19 D-F 42100 Büsan Organize Sanayi Sitesi Karatay / Konya / TÜRKİYE
www.tuma.com.tr
info@tuma.com.tr
T: +90 332 345 35 87

Follow Us